موقعیت های شغلی:

ایران هاست ، بزرگترين ارائه كننده خدمات میزبانی وب و ثبت دامین در كشور میباشد که در سال 1378 تأسيس شده است. این مجموعه به کمک تلاش های بی وقفه همکاران موفق یه کسب بیشترین سهم ، از بازار خدمات میزبانی وب شده است .تمركز شركت بر روي ارائه خدمات سريع و قابل اطمينان به مشتريانش مي باشد.

در این راستا محیط حاکم بر فعالیت‌های ایران هاست ، محیطی پویا و بالنده و در عین حال قانون‌مدار و مشتری‌محور است. پایبندی به ارزش‌های انسانی پیش از هر اصل دیگری چارچوب فعالیت‌های ایران هاست را مشخص می‌کند.صراحت و شفافیت، دوستی و صمیمیت، احترام متقابل، ، یاد دادن و یاد گرفتن، انتقاد پذیری و انعطاف‌پذیری از ویژگی‌های این محیط است. حضور در محیطی صمیمی، فعال و سرشار از پویایی، اولین مزیت پیوستن به تیم ایران هاست است. کار در کنار افراد با انگیزه و مسلط به حوزه کاری خود، بستر مناسبی برای رشد و بالندگی شغلی است.

ایران هاست از ابتدا، با اعتقاد به این موضوع که سرمایه اصلی هر سازمانی، نیروی انسانی آن سازمان است؛ جذب افراد متخصص و سختکوش را سرلوحه راهبرد توسعه منابع انسانی خود قرار داده و با فراهم آوردن فرصتهای یکسان اشتغال برای فارغ‌التحصیلان از طریق تعریف راهکارهای معین جذب و بکارگیری؛ در طول سالیان، بدنه کارشناسی و مدیریتی خود را از بین افرادی واجد ویژگیهای لازم، توسعه داده است.

برای پیوستن به ما، به فرصتهای شغلی ارائه شده در این متن مراجعه نموده و چنانچه خود را واجد شرایط ارسال درخواست کار می‌دانید، رزومه خود را تکمیل و با موضوع آن زمینه شغلی منتخب ، به ایمیل مربوطه ارسال نمایید. پس از ارزیابی اولیه تقاضای شما، بر طبق رویه‌های سازمانی عمل شده و در صورت نیاز با شما تماس گرفته خواهد شد.

فرآیند جذب در شرکت ایران هاست

استخدام در شرکت ایران هاست (روشنگر رایانه تهران)، بر اساس فرآیندی تعریف شده صورت می‌گیرد. مراحل این فرآیند به شرح زیر است:

  • رزومه های استخدامی تکمیل و ارسال شده در پایگاه اطلاعاتی رزومه‌ها ثبت و نگهداری می‌شود و در زمان نیاز سازمان، مورد بررسی قرار می‌گیرد.
  • مصاحبه عمومي و فنی در این مرحله متقاضی مورد نظر در مصاحبه حضوری یا غیر حضوری توسط سرپرستان با تجربه و متخصص از حیث تخصصی مورد ارزیابی قرار گرفته خواهید شد
  • مدیریت ارشد شرکت پرونده و نتایج ارزیابی های متقاضی را در مراحل قبل بررسی نموده و با توجه به خط مشی ها و سیاست های کلی شرکت فرد متقاضی را تایید و یا رد می نماید
  • مسؤول جذب، شما را از نتیجه فرآیند جذب مطلع نموده و در خصوص انجام معاینات پزشکی، شرایط و زمان شروع به کار، اطلاع‌رسانی می‌نماید
شرایط عمومی
  • توان‌مندی در پیشبرد امور محول شده و نتیجه‌گرایی در کار
  • توانایی فعالیت در کارهای گروهی
  • مطالعه‌ی آخرین نشریات و مقالات مرتبط با حوزه‌ی فعالیت
  • مطالعه‌ی عمومی در زمینه‌های مختلف
  • تسلط بر کار با نرم‌افزارهای عمومی و استفاده از قابلیت‌های فناوری اطلاعات در کار
  • کارت پایان خدمت وظیفه یا معافیت دائم غیرپزشکی (برای متقاضیان مرد)

ردیف عنوان شرح همکاری
1 کارشناس فروش وامور مشترکین کلیک کنید تمام وقت
2 کارشناس پشتیبانی میزبانی وب کلیک کنید تمام وقت
3 کارشناس پشتیبانی فنی کلیک کنید تمام وقت
4 برنامه نویس وب کلیک کنید تمام وقت
5 طراح وب کلیک کنید تمام وقت
6 مدیر تولید نرم افزار کلیک کنید تمام وقت