عمومی

ترفندهایی جهت افزایش کارآیی سایت شما

سایت همراه خود را بسازید

گوشی‌های هوشمند امروزی به یکی از مهم‌ترین ابزارها برای وبگردی تبدیل شده‌اند و همین موضوع باعث شده است تعداد سایت‌های مبتنی بر این نوع دستگاه‌ها روز به روز افزایش پیدا کند. در صورتی که می‌خواهید نسخه موبایلی سایت خود را راه‌اندازی کنید

 ابزارهای معرفی‌شده در این ترفند را از دست ندهید. Mobile Press سیستم مدیریت وب‌سایتی است که از ورد پرس محبوب تغذیه کرده و می‌تواند وب‌سایت‌هایی سازگار با گوشی‌های هوشمند تولید کند. به آدرس tinyurl.com/6edaku بروید و آخرین نسخه این ابزار را دریافت کنید. سیستم مدیریت محتوا Drupal ابزار دیگری است که توسط جامعه متن‌باز طراحی شده و دارای یک پلاگ‌ این مخصوص برای دستگاه‌های همراه است. در صورتی که سایت شما مبتنی بر این سیستم است در وب‌سایت رسمی به دنبال Drupal Mobile Plugin بگردید و آن را به سایت خود اضافه کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سیستم مدیریت محتوا drupal چیست پیشنهاد می شود مقاله ما را مطالعه نمایید.

روشهایی برای افزایش سرعت بارگذاری وبسایت

وب‌مسترها همواره به دنبال راه‌هایی هستند تا بتوانند رتبه‌بندی وب‌سایت خود را در موتورهای جست‌وجو افزایش دهند اما بسیاری از آنها به موضوع سرعت بارگذاری صفحه‌ها اهمیت نمی‌دهند. تعداد زیاد آگهی در یک وبلاگ یا وب‌سایت می‌تواند تا حد زیادی سرعت بارگذاری آن را کاهش دهد، بنابراین سعی کنید قبل از استفاده از یک تبلیغ (معمولا هنگام تبادل لینک) تاثیر آن را روی سایت خود محک بزنید. از سرویس CDN استفاده کنید. یک سیستم CDN همانند MaxCDN یک کپی از اطلاعات سایت شما را در محل‌های ذخیره‌سازی متنوع در وب ذخیره می‌کند که همین موضوع سرعت سایت را بالا خواهد برد. به شما پیشنهاد می شود برای کسب اطلاعات بیشتر در حوزه مزایا استفاده از cdn را مطالعه نمایید

از پلاگین‌های حافظه کش همچون W3 Total Cache برای سایت خود استفاده کنید تا محتوای سایت کش‌شده و سریع‌تر بالا بیایند. سعی کنید تصاویر مورد استفاده در صفحه‌ها را برای اینترنت بهینه کنید.

با ساخت خبرنامه دیجیتالی بازدیدکننده بیشتری داشته باشید

امروزه روش‌های مختلفی برای افزایش بازدید سایت‌ها و وبلاگ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند که از آن جمله می‌توان به ساخت صفحه در فیس‌بوک، تبادل لینک و فرآیند‌های SEO اشاره کرد. یکی از راهکارهای بهبود کسب و کار آنلاین تولید خبرنامه‌هایی است که هر از گاهی نامه ‌الکترونیک به کاربران ارسال می‌کند. در موتور جست‌وجوی خود به دنبال عبارت Create a Newsletter بگردید و روش راه‌اندازی آن را فرا گیرید. پس از ساخت یک خبرنامه باید به نکاتی توجه داشته باشید که بتواند در پیشبرد هدف افزایش تعداد بازدیدکنندگان به شما کمک کند: از تبلیغ در ارسال خبرنامه تا حد امکان دوری کرده و کاربر را از اهداف آینده تجاری خود و مطالب آموزشی مرتبط مطلع کنید، سعی کنید از این فرصت استفاده کنید و مشتریان بالقوه و مهم خود را در رده مشتریان وفادار قرار دهید.برای کسب اطلاعات در حوزه تبادل لینک چیست به شما پیشنهاد می شود مقاله ما را مطالعه نمایید.

مدیر بلاگ

مشخصات مدیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا