عمومی

Templates(قالب های وب سایت)

یک Template یا پوسته سایت یک صفحه وب ساخته شده و آماده است که اجازه می‌دهد تا شما تصاویر و متن‌هایی را که برای وب سایت خود آماده کرده‌اید در آن قرار دهید. اغلب Template ها به همراه یک راهنما می‌باشد که به شما آموزش لازم جهت ساخت وب سایتان را می‌دهد.

فهرست این مقاله ( با کلیک روی هر عنوان به آن قسمت منتقل می شوید) پنهان

بررسی انتخاب صحیح قالب های وب سایت

یک Template یک صفحه وب ساخته شده و آماده است که اجازه می‌دهد تا شما تصاویر و متن‌هایی را که برای وب سایت خود آماده کرده‌اید در آن قرار دهید. اغلب Template ها به همراه یک راهنما می‌باشد که به شما آموزش لازم جهت ساخت وب سایتان را می‌دهد.

کاربرد قالب های وب سایت:

Template برای وب‌سایت‌هایی مناسب است که می خواهند در صفحات وب سایتشان دارای فعل وانفعال داخلی کمتری باشند به معنای دیگر بینندگان نیز بتوانند تغییراتی را در صفحه اعمال کنند. و در نتیجه Template ها برای افرادی که اطلاعات و تجربه‌ی زیادی در زمینه‌ی ساختن صفحات ساده وب ندارند بسیار سودمند است برای افزایش کارآیی از ویرایشگرهایHTML استفاده کنید تا بتوانید خودتان صفحات وب را ویرایش نمایید.

درجه‌ی سختی در انتخاب قالب های وب سایت:

اگرچه Template ها یا همان قالب های سایت برای افراد مبتدی (تازه‌کار) طراحی شده و نیاز افراد برای آشنایی با برنامه‌نویسی پیشرفته را از بین می‌برد اما ممکن است رسیدن به صفحه‌ی دلخواه کمی زمان بر باشد .
سایتهایی که توسط Template ها ایجاد می‌شوند برای سایت‌های خانوادگی مثلاً (پدرو مادرهایی که می‌خواهند عکس‌‌های فرزندشان را به معرض نمایش گذارند) و یا برای شرکت های کوچک که برای اولین بار وب‌سایت می زنند بسیار عالی و مناسب است.

مدیر بلاگ

مشخصات مدیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا