جشنواره نوروزی ایران هاست
(پنجشنبه 20 اسفند 1394)
بهار در راه است، زمین با خوشحالی و فراغ بال، آغوش گرم خورشید را پذیرا شده و همچون کودکی سرمست، سرشار از ترانه، به سرسبزی و نشاط خود می بالد. درختان با شکوفه های زیبا و ما با صمیمانه ترین آرزو های زیبا، پیشاپیش نوروز و  دوباره نو شدن طبیعت را به شما گرامیان تبریک می گوییم.
به رسم آیین دیرین خانواده بزرگ ایران هاست، از همه شما دعوت مینماییم تا به جشنواره ی نوروزی تخفیفات ایران هاست بپیوندید.

طول مدت جشنواره از تاریخ 1394/12/20 تا 1395/01/15 بوده و تخفیفات به شرح زیر است:

 20% تخفیف جهت  کلیه سرویس های میزبانی وب
تمامی کاربران گرامی در صورت  خرید، تمدید یا ارتقاء سرویس میزبانی وب اشتراکی ( داخل ایران و کانادا ) و میزبانی ایمیل اشتراکی( سرویس E1 تا E4 )   در این دوره از 20% تخفیف ویژه نوروز بهره مند خواهند شد.

20%  تخفیف جهت سرویس وب سایت
تمامی کاربران گرامی در صورت  خرید، تمدید یا ارتقاء سرویس وب سایت در این دوره از 20% تخفیف ویژه نوروز بهره مند خواهند شد.

 10%تخفیف جهت سرویس های نمایندگی حجمی
تمامی نمایندگان گرامی حجمی یا کاربران عزیزی که تمایل به تهیه سرویس نماینده حجمی ایران هاست را دارند در صورت خرید، تمدید یا ارتقاء سرویس نمایندگی حجمی در این دوره از 10% تخفیف ویژه نوروز بهره مند خواهند شد.

اعتبار هدیه ویژه نمایندگان اعتباری
کلیه نمایندگان اعتباری در صورتیکه مجموع خرید،تمدید یا ارتقاء سرویس های موجود در کاربری (میزبانی وب و ایمیل اشتراکی) آنها در طول این دوره زمانی، بیش از 500.000 تومان باشد معادل 10% این مجموع هزینه خرج شده در کاربری خود را به عنوان "اعتبار هدیه" دریافت خواهند نمود. جهت دریافت "اعتبار هدیه"، ضروری است  تا تاریخ 1395/01/20 از طریق ایمیل، میزان خرید و کد کاربری نمایندگی خود را به امور مشترکین ایران هاست اعلام فرمائید.

به امید تجربه به یادماندنی ترین خاطرات در این بهار، ایران هاست به اطلاع میرساند، این امکان برای شما فراهم است تا به صورت 24 ساعته با پرداخت آنلاین، نسبت به تهیه سرویس جدید ، تمدید و یا ارتقاء سرویس فعلی خود اقدام و از تخفیفات مورد نظر استفاده نمایید .
کارشناسان پشتیبانی ایران هاست ، در تمامی ساعات و ایام تعطیل از طریق تلفن، ایمیل و گفتگوی آنلاین، پاسخگوی سوالات و مشکلات شما کاربران عزیز خواهند بود.
معرفی سرویس ها

در صورت لزوم می توانید از سرویس های دیگر ایران هاست استفاده نمایید.