جشنواره نوروزی ایران هاست آغاز شد!
(یکشنبه 20 اسفند 1396)

بوی باران بوی سبزه بوی خاک               شاخه های شسته باران خورده پاک
آسمان آبی و ابر سپید                                 برگهای سبز بید
عطر نرگس رقص باد                            نغمه شوق پرستو های شاد
خلوت گرم کبوترهای مست                   نرم نرمک می رسد اینک بهار

فرا رسیدن سال نو ، همواره نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های جدید برای سال پیش رو است. سالی که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. ایران هاست در آستانه نوروز  تاریخچه ای از خدمات و سرویس های ارائه شده در سال 1396 را به اطلاع شما عزیزان میرساند، خدمات ارائه شده در سال 1396  به شرح زیر هستند :


 در بهار 96:
سرویس رایانش ابری در دیتاسنتر ایران برای اولین بار در ایران بومی سازی و ارائه گردید
سرورهای ابری با کنترل پنل
azure   ارائه گردید
سرویس های میزبانی اشتراکی ویندوز 2016  در بستر سرورهای ابری ایران راه اندازی شدند
جهت بهبود کیفیت خدمات انتقال تمامی سرویس های اشتراکی لینوکس و وردپرس ایران بر بستر سرورهای ابری ، به صورت رایگان انجام شد
اخذ نمایندگی از شرکت معتبر  
CERTUM و ارائه انواع گواهینامه های SSL
نمایندگی حجمی 2016 ابری ایران ارائه شد

در تابستان 96:
جهت افزایش امنیت ایمیل های مشتریان بر روی تمامی میل سرور ها
SSL   راه اندازی شد

درپاییز96:
در راستای بهبود کیفیت خدمات و امکان درج لحظه ای پیشنهادات شما مخاطبین گرامی سیستم نظرسنجی جهت درج نظربه کیفیت پاسخ گویی به تیکت ها ( ایمیل )راه اندازی گردید 
تغییر سیستم های تلفن جهت درج نظر و امکان ارائه 
rate   در پایان هر تماس تلفنی

در زمستان96:
ثبت پسوندهای جدید دامنه ها امکان پذیر شد
نسخه .
net core  بر روی سرویس های 2016، نصب و ارائه گردید
سرویس ارزش افزوده 
docker  برای سرور های ابری، اختصاصی و اختصاصی مجازی داخل ایران ارائه  شد

ضمن آرزوی سلامتی و بهروزی برای شما همراهان گرامی در سال 1397 ، به رسم هرساله جشنواره نوروزی ایران هاست برگزار میگردد، تا سهم کوچکی درشیرین کامی شروع زیبای روزهای پیشرویتان را داشته باشیم.

 از همه شما دعوت مینماییم تا به جشنواره ی نوروزی تخفیفات ایران هاست که در تاریخ 20/12/1396 تا 15/1/1397 برگزار میگردد،بپیوندید واز تخفیفات آن برخوردار شوید.

20% تخفیف جهت  کلیه سرویس های میزبانی وب

تمامی کاربران گرامی در صورت  خرید، تمدید یا ارتقاء سرویس میزبانی وب اشتراکی ( داخل ایران و کانادا ) و میزبانی ایمیل اشتراکی ( سرویس E1-V2  تا E4-v2   ) در این دوره از 20% تخفیف ویژه نوروز بهره مند خواهند شد .

10 % تخفیف گواهینامه SSL
تمامی کاربران گرامی در صورت  خرید، تمدید گواهی نامه ssl    در این دوره از 10% تخفیف ویژه نوروز بهره مند خواهند شد .

10 % تخفیف سرورهای ابری ایران
تمامی کاربران گرامی در صورت  خرید، تمدید یا ارتقاء سرورهای ابری ایران در این دوره از 10% تخفیف ویژه نوروز بهره مند خواهند شد .

20%  تخفیف جهت سرویس سایت ساز
تمامی کاربران گرامی در صورت  خرید، تمدید یا ارتقاء سرویس  سایت ساز در این دوره از 20% تخفیف ویژه نوروز بهره مند خواهند شد .

20%  تخفیف جهت سرویس میزبانی وردپرس
تمامی کاربران گرامی در صورت  خرید، تمدید یا ارتقاء سرویس میزبانی وردپرس در این دوره از 20% تخفیف ویژه نوروز بهره مند خواهند شد .

 10%تخفیف جهت سرویس های نمایندگی حجمی
تمامی نمایندگان گرامی حجمی یا کاربران عزیزی که تمایل به تهیه سرویس نماینده حجمی ایران هاست را دارند در صورت خرید، تمدید یا ارتقاء سرویس نمایندگی حجمی در این دوره از 10% تخفیف ویژه نوروز بهره مند خواهند شد .

اعتبار هدیه ویژه نمایندگان اعتباری
کلیه نمایندگان اعتباری در صورتیکه مجموع خرید،تمدید یا ارتقاء سرویس های موجود در کاربری (میزبانی وب و ایمیل اشتراکی) آنها در طول این دوره زمانی، بیش از 500.000 تومان باشد معادل 10% این مجموع هزینه خرج شده در کاربری خود را به عنوان "اعتبار هدیه" دریافت خواهند نمود. جهت دریافت "اعتبار هدیه"، ضروری است  تا تاریخ 1397/01/20 از طریق ایمیل، میزان خرید و کد کاربری نمایندگی خود را به امور مشترکین ایران هاست اعلام فرمائید .

به امید تجربه به یادماندنی ترین خاطرات در این بهار در کنار شما همراهان گرامی ، ایران هاست به اطلاع میرساند، این امکان برای شما فراهم است تا به صورت 24 ساعته با پرداخت آنلاین، نسبت به تهیه سرویس جدید ، تمدید و یا ارتقاء سرویس فعلی خود اقدام و از تخفیفات مورد نظر استفاده نمایید .

کارشناسان پشتیبانی ایران هاست ، در تمامی ساعات و ایام تعطیل از طریق تلفن( داخلی 3 )، ایمیل و گفتگوی آنلاین، پاسخگوی سوالات و مشکلات شما کاربران عزیز خواهند بود

 

سال نو مبارک

نوروز 1397


معرفی سرویس ها

در صورت لزوم می توانید از سرویس های دیگر ایران هاست استفاده نمایید.