با 20% تخفیف گواهینامه ssl خود را راه اندازی کنید
(سه شنبه 22 آبان 1397)
اعتماد  کاربران برای خرید یا ثبت نام آنلاین از وب سایت شما زمانی افزایش می یابد که از امن بودن اطلاعات شخصی خود مانند  ایمیل، رمز ایمیل، اطلاعات تماس، مشخصات کارت های اعتباری و رمز آنها  اطمینان حاصل کنند. گواهینامه SSL  این نگرانی و استرس را از بین می برد و اطمینان خاطر و اعتماد را برای کاربران ایجاد می کند.
با توجه به میزان عملکرد یک سایت و تراکنش های اطلاعاتی و مالی که بر روی آن انجام می شود، می توان نسبت به تهیه، نصب و راه اندازی یکی از انواع متفاوت SSL برای یک سایت اقدام کرد:
(DV) domain validation
گواهینامه اعتبار سنجی دامنه که تنها برای یک دامنه قابل استفاده است و آنرا secure می کند.
 (OV) organization validation
گواهینامه اعتبار سنجی سازمان ها و شرکت ها که علاوه بر امن کردن وب سایت، نام شرکت را هم در مشخصات گواهی نامه نشان می دهد.
 (EV) Extended validation
گواهی نامه اعتبار سنجی سازمان و شرکت های ثبت شده که علاوه بر امن کردن وب سایت، نام شرکت مالک دامنه را هم در مرورگر نشان می دهد و برای فروشگاه های اینترنتی توصیه می شود. این نوع SSL به گواهی نامه Green URL یا نوار سبز معروف است.
Wildcard
این نوع SSL ها که درکنار گواهی نامه های  DV و OV ارائه می شوند، علاوه بر نام دامنه اصلی، ساب دامین های سایت را هم امن می کنند.
ایران هاست، در راستای افزایش امنیت وب سایت ها و افزایش اعتماد مشتریان  به وبسایت ها، از 22 آبان ماه 1397 لغایت 28 آبان 1397 با 20% تخفیف، انواع گواهینامه SSL را ارائه خواهد داد. لازم به ذکر است که برای گرفتن SSL از ایران هاست، تنها کافی است یک فرم سفارش رو پر کنید، مابقی مراحل نصب را تیم پشتیبانی به صورت رایگان پیگیری خواهند کرد.
برای گرفتن کد تخفیف، وارد لینک دریافت کد تخفیف شوید و ایمیلتان را ثبت نمایید تا کد تخفیف برایتان ارسال شود.

معرفی سرویس ها

در صورت لزوم می توانید از سرویس های دیگر ایران هاست استفاده نمایید.