گوگل ادز
بسیاری از کسب و کارها در فضای امروز برای بیشتر و بهتر دیده شدن و رشد، از فضای آفلاین به فضای آنلاین در حال کوچ هستند. در این روند، از ابزارها و تکنیک های مختلفی برای رقابت و افزایش سهم بازار استفاده خواهد شد که در این میان از زودبازده ترین و موثرترین ابزارهای دیجیتال، Google Ads یا همان تبلیغات گوگل می باشد. با استفاده از تبلیغات گوگل (ادوردز سابق) در کوتاه ترین زمان می توانید در صفحه اول نتایج گوگل دیده شوید و مخاطب خود را جذب کنید.

گوگل ادز چیست؟

گوگل ادز یا گوگل ادوردز پلتفرم تبلیغات گوگل است که با استفاده از آن می توان وب سایت خود را در فهرست نتایج جستجوی گوگل به کاربر هدف نشان داد. با کمک گوگل ادز شما می توانید ظرف مدت بسیار کوتاهی در بالای نتایج جستجو گوگل نمایان شوید

گوگل ادز چگونه کار می کند؟

در این سامانه هر تبلیغ دهنده می تواند چند آگهی متنی همانند نتایج جستجوی گوگل ایجاد کند و همچنین تعدادی کلیدواژه را برای نمایش این آگهی ها مشخص نماید. پس از آن، چنانچه هر یک از کلیدواژه های تعیین شده در گوگل جستجو شود آگهی مربوطه شانس نمایش را خواهد داشت. بدین شکل می توان گفت تبلیغات گوگل هدفمند ترین نوع تبلیغات در اینترنت است و کابر مطالبی مربتط با جستجوی خود را خواهد دید.
مزایای تبلیغ در گوگل
  • پرداخت هزینه تنها در صورت کلیک بر روی آگهی
  • نمایش آگهی به افرادی که در جستجوی محصول و خدمات مشابه شما هستند
  • افزایش میزان آگاهی از برند
  • امکان مدیریت جامعه هدف و زمان پخش آگهی
  • امکان بازاریابی مجدد (Remarketing) بازدیدکنندگان وب سایت
  • سرعت اثربخشی بسیار بالا به نسبت SEO
  • امکان کاهش هزینه ها با بهینه سازی کمپین ها
تبلیغات بنری گوگل

تبلیغات بنری گوگل

با استفاده از شبکه نمایش گوگل (Google Display Network) می توانید تبلیغ خود را در داخل سایتها و اپلیکشین های طرف قرارداد گوگل نمایش دهید. با استفاده از این شبکه می توانید تبلیغ خود را به جامعه هدف مشخص نشان دهید یا با هدف قراردادن بازدیدکنندگان سایتتان، استراتژی بازاریابی مجدد خود را پیاده سازی کنید و آنها را به سایت خود برگردانید. کارشناسان دیجیتال مارکتینگ ایران هاست آماده هستند تا استراتژی مناسب کسب و کار شما را در زمینه تبلیغات گوگل در هر دو شبکه جستجو و نمایش گوگل تنظیم و پیاده سازی کنند. هم اکنون با ما تماس بگیرید.