Alternate Text

گوگل ادز چیست؟

گوگل ادز یا گوگل ادوردز، پلتفرم تبلیغ در گوگل است که با استفاده از آن می توان وب سایت خود را در فهرست نتایج جستجوی گوگل به کاربر هدف نشان داد. شما با تبلیغات در گوگل ادوردز می توانید ظرف مدت بسیار کوتاهی در ردیف بالای نتایج جستجو گوگل نمایان شوید.

تبلیغات در گوگل ادز چگونه کار می کند؟

در این سامانه هر تبلیغ دهنده می تواند، چند آگهی متنی همانند نتایج جستجوی گوگل ایجاد کند و همچنین تعدادی کلید واژه را برای نمایش این آگهی ها مشخص نماید. پس از آن، چنانچه هر یک از کلید واژه های تعیین شده در گوگل جستجو شود آگهی مربوطه شانس بیشتری برای نمایش خواهد داشت. بدین شکل می توان گفت تبلیغات گوگل ادز هدفمند ترین نوع تبلیغات در اینترنت است و کاربر مطالبی مرتبط با جستجوی خود را خواهد دید.

دامنه چیست و چگونه انتخاب می‌شود
مزایای تبلیغات در گوگل ادز

مزایای تبلیغات در گوگل ادز

با تبلیغات گوگل ادوردز شما می توانید کالا و یا خدمات خود را با هزینه ای بهینه، ارزیابی دقیق، آن هم در زمان و مکان مناسب در رتبه ی بالای سرچ گوگل نمایش دهید. تبلیغات کلیکی گوگل علاوه بر کمک به سئو ارگانیک وب سایت شما، تبلیغاتتان را متمرکز و کاربرانتان را در زمان سرچ محصول و یا خدمت مورد نظرشان، به هدف که همان وب سایت شما است، می رساند.

مدیریت همراه با شارژ حساب گوگل ادز

در این گروه از خدمات تبلیغات در گوگل ادز، ایران هاست کلیه خدمات مرتبط با تبلیغات در گوگل را برای شما انجام می دهد. این خدمات شامل ایجاد حساب، شارژ اکانت گوگل ادز، ایجاد اکانت اختصاصی گوگل ادوردز، تعریف کمپین ها بر اساس بهترین استراتژی، نگارش متن تبلیغات و تعیین کلید واژه ها خواهد بود. علاوه بر این موارد، کارشناسان با تجربه گوگل ادز در ایران هاست تبلیغات شما را بهینه سازی می کنند، تا شما از خرید گوگل ادز بهترین نتیجه را با کمترین هزینه دریافت کنید.

پلان‌های شارژ و مدیریت اکانت گوگل ادز

GAds-Managed-1000

۴،۳۷۵،۰۰۰ تومان

Alternate Text سفارش آنلاین

هزینه راه اندازی: رایگان


شارژ اکانت ۱۰۰۰ لیر ترکیه
راه اندازی و مدیریت تخصصی
مناسب برای ۳ دسته محصول
کلیدواژه نامحدود
دسترسی به پنل گوگل ادز
امکان تعریف Remarketing
استفاده از افزونه های گوگل برای افزایش ورودی

GAds-Managed-2000

۸،۷۵۰،۰۰۰ تومان

Alternate Text سفارش آنلاین

هزینه راه اندازی: رایگان


شارژ اکانت ۲۰۰۰ لیر ترکیه
راه اندازی و مدیریت تخصصی
مناسب برای ۶ دسته محصول
کلیدواژه نامحدود
دسترسی به پنل گوگل ادز
امکان تعریف Remarketing
استفاده از افزونه های گوگل برای افزایش ورودی

GAds-Managed-5000

۲۱،۸۷۵،۰۰۰ تومان

Alternate Text سفارش آنلاین

هزینه راه اندازی: رایگان


شارژ اکانت ۵۰۰۰ لیر ترکیه
راه اندازی و مدیریت تخصصی
مناسب برای ۱۵ دسته محصول
کلیدواژه نامحدود
دسترسی به پنل گوگل ادز
امکان تعریف Remarketing
استفاده از افزونه های گوگل برای افزایش ورودی

درخواست مشاوره گوگل ادز

درخواست مشاوره گوگل ادز

آیا برای تدوین پلن و استراتژی نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان دیجیتال مارکتینگ ایران هاست، برای راهنمایی شما در انتخاب پلان های تبلیغات گوگل ادوردز با شما همراه خواهند بود.

با ما در تماس باشید.

شارژ اکانت گوگل ادز بدون مدیریت

چنانچه می خواهید خودتان مدیریت تبلیغات در گوگل ادز را به عهده بگیرید، ایران هاست می تواند اکانت Google Ads شما را با مطمئن ترین روش و کارمزد پایین شارژ کند.

شارژ اکانت گوگل ادز

پلن های شارژ گوگل ادز بدون مدیریت

همانطور که گفته شد، شما برای دیده شدن در فضای دیجیتال نیاز به تبلیغات در بستر آنلاین دارید. این تبلیغات مستلزم هزینه و نیز مدیریت صحیح می باشد. چنانچه قصد دارید خودتان مدیریت تبلیغات وب سایت خود را به عهده بگیرید، ایران هاست می تواند اکانت گوگل ادز شما را با مطمئن ترین روش به صورت بهینه و با کارمزد پایین شارژ نماید.

برنامه ی آینده ی ما برای شما

با استفاده از شبکه نمایش گوگل (Google Display Network) می توانید تبلیغ خود را در داخل سایت ها و اپلیکشین های طرف قرارداد گوگل نمایش دهید. همچنین می توانید تبلیغ کلیکی گوگل خود را برای جامعه هدفی مشخص ارائه دهید. با هدف قراردادن بازدیدکنندگان سایت خود، می توانید استراتژی بازاریابی مجدد خود را پیاده سازی کنید و آنها را به سایت خود برگردانید. 
کارشناسان دیجیتال مارکتینگ ایران هاست آماده هستند تا استراتژی مناسب کسب و کار شما را با توجه به هدف و میزان هزینه تبلیغ گوگل مورد نظر شما، تنظیم و پیاده سازی کنند. 
هم اکنون با ما تماس بگیرید.

شبکه نمایش گوگل (Google Display Network)
 

سوالات متداول تبلیغ در گوگل

مراحل تبلیغات گوگل به چه صورت است؟

برای انجام تبلیغات ادوردز در گوگل یا همان گوگل ادوردز، شما می‌بایست ابتدا بودجه خود را مشخص نموده و مطابق با آن پلان مورد نظر را خریداری نمایید. سپس همکاران ما جهت ارایه مشاوره برای انتخاب کلمات کلیدی و تدوین تبلیغ گوگل با شما تماس خواهند گرفت.

آیا تبلیغ در گوگل، تاثیر منفی روی سئو وب سایت می‌گذارد؟

خرید تبلیغات گوگل ادوردز برای سایت هیچگونه تاثیر منفی روی سئو وب سایت شما نمی‌گذارد و حتی ممکن است به علت شناخته شدن وب سایت توسط گوگل، تاثیر مثبتی نیز داشته باشد.

اکانت Google Ads من با ارزی غیر از لیر ترکیه ایجاد شده است. آیا می‌توانم از طریق ایران هاست شارژ حساب گوگل ادوردز را انجام دهم؟

بله، گوگل به هنگام شارژ هزینه گوگل ادز به صورت خودکار اقدام به تبدیل واحد پولی لیر به واحد پولی تنظیم شده در اکانت گوگل ادورز شما می‌نماید.

آیا ایران هاست اکانت اختصاصی گوگل ادوردز ایجاد می‌کند؟

در صورتیکه اکانت گوگل ادوردز نداشته باشید و قصد انجام تبلیغات گوگل ادز را داشته باشید، ایران هاست در هنگام اولین سفارش شما به صورت کاملا رایگان اکانت اختصاصی گوگل ادوردز برای شما ایجاد می‌نماید.

هزینه خدمات گوگل ادز ایران هاست برای تبلیغ از طریق گوگل به صورت ماهانه چه میزان می‌باشد؟

از آنجایی که گوگل جایگاه هر تبلیغ را در هر لحظه از طریق مزایده مشخص می کند، امکان تخمین ماهیانه ی هزینه تبلیغ گوگل وجود ندارد. هزینه تبلیغات گوگل به کیفیت تبلیغ، وب سایت شما و همچنین به وضعیت رقبای شما بستگی دارد. اما می توانید برای کمپین خود بودجه ماهیانه تعیین کنید تا گوگل با تقسیم بندی بودجه در طول ماه، آن را به بهترین شکل استفاده کند.

در تبلیغات گوگل ادوردز قیمت ثابتی وجود دارد؟

خیر؛ نرخ تبلیغات گوگل یک قیمت ثابت همیشگی ندارد. بنا به مهارت و تخصص تبلیغ کار در گوگل شما می‌توانید هزینه تبلیغات گوگل ادز خود را کاهش دهید.

بهینه سازی تبلیغات تا چه میزان می‌تواند در کاهش هزینه تبلیغات در گوگل ادورز تاثیرگذار باشد؟

با بهینه سازی کمپین تبلیغاتی توسط متخصصین این حوزه، امکان کاهش قیمت گوگل ادوردز به یک دهم وجود دارد.

چه عواملی بر روی میزان نمایش آگهی و جایگاه آن تاثیرگذار است؟

علاوه بر حداکثر نرخ کلیک، عوامل کیفی تبلیغ شما مانند کیفیت و تجربه کاربران از سایت شما، ارتباط تبلیغ با کلیدواژه ها و همچنین میزان کلیک روی تبلیغ شما، تعیین کننده جایگاه شما در بین تبلیغ دهندگان سایر رقبا خواهد بود.

چگونه می توانم از میزان نمایش و کلیک روی آگهی هایم اطلاع پیدا کنم؟

در پنل تبلیغات ادوردز می توانید گزارش های کاملی از عملکرد تبلیغ خود دریافت کنید. چنانچه مدیریت تبلیغات شما با ما باشد، کافیست به ما اطلاع دهید تا دسترسی مستقیم به پنل را برای شما فعال کنیم.

بعد از چه میزان زمان تبلیغ گوگل اجرا می شود؟

بین ۱ الی ۲۴ ساعت زمان نیاز است تا تبلیغات شما را گوگل آنالیز کند و در صفحه جستجو نمایش داده شود.

تبلیغات‌ در گوگل کجا نشان داده می‌شوند؟

تبلیغات گوگل در صفحه ی اول نتیجه ی جستجو (SERP) نمایش داده می شود.

هزینه تبلیغ در گوگل چگونه محاسبه می شود؟

پس از این که شما یکی از پلن های تبلیغاتی را خریداری نمودید، اکانت شما به میزان پلن خریداری شده شارژ می شود و از این لحظه هر کاربری که بر روی تبلیغ شما کلیک کند میزانی از شارژ شما کم می شود تا زمانی که اعتبار شما کامل استفاده شود.

سرویس تبلیغات گوگل ادز تا چند روز فعال است؟

بستگی به میزان شارژ شما دارد. تا زمانی که هزینه به ازای کلیک در اکانت شما موجود باشد، تبلیغ شما فعال خواهد بود. همچنین شما می توانید با تنظیم بودجه ی روزانه، هزینه های خود را مدیریت کنید.