سرورهای مجازی

چرا ارزان بودن یک سرور، باید آخرین دلیل شما برای خرید باشد؟

وب سایت یا اپلیکیشن شما ارزش مادی و معنوی فوق العاده‌ای دارد. به بیان دیگر، از آن جا که امروزه کسب درآمد از طریق این پدیده‌های نوظهور دنیای دیجیتال فوق العاده آسان و پرسود است، وب سایت و اپلیکیشن، به صورت عمومی عضوی از گرانبهاترین دارایی‌های هر فرد حقیقی یا حقوقی به حساب می‌آیند. هرچند نباید از این امر غافل بود که مساله‌ی بهره گیری از ظرفیت‌های مجازی، زیر و بم‌های تخصصی منحصر به فرد خود را دارد.

به عنوان مثال یکی از مهم ترین تصمیم‌هایی که باید برای فعالیت در این وادی اخذ شود، انتخاب چند و چون سرور مورد استفاده است. اگر اندک آشنایی با حوزه‌ی مورد بحث داشته باشید، عبارات سرور مجازی ارزان، سرور مجازی ارزان ایران یا کانادا را در سایت‌های ارائه دهنده خدمات به وفور مشاهده کرده‌اید. کاری که ما در سطرهای آینده انجام می‌دهیم، به نوعی معرفی زیر و بم انتخاب سرور مناسب و تدوین یک استراتژی برای پیشبرد اهداف شما است.

ضرب المثل عامیانه پول و آش واقعی است

به خاطر داشته باشید کیفیت محصولی که دریافت می‌کنید با قابلیت ارائه‌ی خدماتی که به مخاطبان خود عرضه می‌دارید ارتباط مستقیم دارد. اجازه دهید اینگونه بگوییم که هرچه سرور قدرتمندتری در اختیار داشته باشید، سرویس مناسب‌تری ارائه می‌دهید و در نتیجه، درآمد بیشتری خواهید داشت (فارغ از این که سایت، فروشگاهی است یا در وادی بازاریابی فعالیت می‌کند).

ضرب المثل عامیانه "پول و آش" واقعی است

اگر بخواهیم با زبان آکادمیک و علمی بحث را پیش ببریم، کار به این شکل خواهد بود. سرور قدرتمند در دو حوزه خدمات بهتری ارائه می‌دهد، اول اینکه دسترسی مخاطب و دریافت سرویس را سهل می‌کند. دوم این که تامین امنیت داده‌های مجازی آسان تر است.

تجربه‌ی حضور در بازار اثبات می‌کند که کارفرما (شخص متقاضی دریافت سرور مجازی)، علاقه ای به دریافت خرید سرور اختصاصی ندارد و می‌گوید، چرا باید برای چیزی که می‌توان رایگان و ارزان به دست آورد، هزینه‌ی سخت افزاری هم بپردازم؟ از یک سو، این دیدگاه صحیح است. اما صرفه جویی در این قسمت عموماً به معنی شکستی تمام عیار است. اگر هرآنچه داده جمع آوری کرده اید از دست رفت چه کسی پاسخگوی شما و مشتریان شما خواهد بود؟

دوران سرویس‌های اشتراکی رو به پایان است

وقتی بنا به خرید سرور مجازی می شود، علاوه بر مشاهده‌ی خرید سرور ارزان، خرید سرور ارزان کانادا و غیره، فراوان هستند شرکت‌هایی که پیشنهاد خرید سرور اشتراکی می‌دهند. به این شکل که خود سرور در اختیار دارند و آن را بین چند مشتری تقسیم می کنند. در این باره وارد نقد تکنیکی و علمی نمی‌شویم، اما همین اندازه بدانید که ایده‌ی سرویس‌های اشتراکی در عمل مدتهاست که دیگر طرفرداران خود را از دست داده است. در نتیجه، سرمایه‌ی خود را برای چنین راهکار قدیمی تلف نکنید.

برای دسترسی آنی به سرور با منابع کاملا اختصاصی از سرور های ابری ایران هاست استفاده کنید.

همین امروز سفارش دهید

دوران سرویس‌های اشتراکی به پایان رسیده است

وقتی سراغ دریافت خدمات از چنین سرویس‌هایی می‌روید، عملا داده‌های خود را به میان می‌آورید و به باقی شرکت ها می گویید رمز و راز کسب و کار من این بوده (داده های شما در محلی غیر امن قرار می‌گیرند). از طرفی، اگر به هر دلیلی توان سرور از حد خدمات مورد نظر شما پایین‌تر باشد، مجموعه مشترکان باهم دچار مشکل خواهند شد.

 

پیشنهاد می‌کنیم که در خرید سرور، واژه‌ی ارزان را به کل فراموش کنید. چه آن واژه پسوند سرور ایران قرار گرفته باشد، چه بعد از نام کشور کانادا آماده باشد. بودجه ای مشخص در نظر بگیرید و با توجه به آن، سراغ خرید سرور مجازی بروید. بد نیست بدانید تنها در ایالات متحده ی امریکا، ده هزار شرکت سرور ارائه می‌دهند. چرا که بازار دیجیتال آن کشور اهمیت کیفیت والا را بیش از هر چیز درک کرده است. آن ها به خوبی می‌دانند که هزینه‌ی خرید سرور با کیفیت، یک سرمایه گذاری برای کسب موفقیت آینده‌ی کسب و کار است.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (هیچ نظری ثبت نشده است)
Loading...

با کارت بانکی باشگاه ایران هاست پولتان به حسابتان باز می گردد.

همین حالا رایگان عضو شوید

برچسب ها

اشکان نصیری

مدیر سرور در ایران هاست با +۵ سال سابقه در صنعت میزبانی وب و کارشناسی ارشد MBA

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن