عمومی

MS Access

استفاده از دیتابیس برای اولین بار ممکن است کار سختی به نظر آید. ایجاد یک دیتابیس هم ممکن است در ابتدا یک کار سخت ناآشنا جلوه ‌دهد. اما Microsoft Access این کار را آسان می کند.در ول سالیان گذشته پایگاه داده اکسس بسیار پر کاربرد بوده است

Microsoft Access:

استفاده از دیتابیس برای اولین بار ممکن است کار سختی به نظر آید. ایجاد یک دیتابیس هم ممکن است در ابتدا یک کار سخت ناآشنا جلوه ‌دهد. اما Microsoft Access این کار را آسان می کند.شما به راحتی می توانید یک دیتابیس یا پایگاه داده اکسس ایجاد نمایید.

Microsoft Access یک سیستم مدیریت دیتابیس قدرتمند با یک محیط گرافیکی می باشد و همچنین به همراه پک Microsoft office ارائه شده است و بعنوان یک جایگزین برای SQL-Server و MySQL می باشد البته Microsoft Access بیشتر برای پروژه‌های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. شما می‌توانید از Microsoft Access جهت دستیابی به اطلاعات در سیستم‌های دیتابیس دیگری همچون oracle و SQL server استفاده نمایید.
همچنین Microsoft Access به شما امکان ایجاد، ویرایش و مرتب‌سازی اطلاعات دیتابیس ها را می دهد.

میزان سختی در پایگاه داده اکسس:

استفاده از Microsoft Access آسان است اما Microsoft Access شامل ویژگی‌های پیشرفته‌ای است که قابل استفاده برای متخصصان حرفه‌ای در دیتابیس ‌های پیچیده می باشد.کافی است تنها یک دوره آموزشی ساده بگذرانید و در این صورت است که می توانید به یکی از برترین پایگاه داده های چهان بنام پایگاه داده اکسس دسترسی داشته باشید .داده Data در واقع اطلاعاتی واقعی است که شما از طریق مشاهده و تحقیق از وقایع کسب می کنید. اطلاعاتی مناسب که جهت پردازش و ترجمه ذخیره می شوند. شکل ذخیره داده ها متفاوت است اما در کامپیوتر ها به صورت باینری می باشد.

به این نوشته امتیاز دهید
[Total: 0 Average: 0]

با کارت بانکی باشگاه ایران هاست پولتان به حسابتان باز می گردد.

همین حالا رایگان عضو شوید
برچسب ها

مدیر بلاگ

مشخصات مدیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن